Botlu Counter Strike 1.6 Full İndir + PatchCounter Strike 1.6 Botlu-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Counter Strike hakkında açıklama yapmaya gerek olmadığını düşünüyoruz. Counter Strike bilgisayarlar hayatımıza girdiği ilk günden beri severek oynadığımız ve herkesin az çok bildiği bir oyun. Bizim bu yayındaki amacımız size bu oyunu, botlu olarak, sorunsuz bir şekilde indirip kurdurtmak.

Counter Strike 1.6 Botlu oyununu biz az önce test ettik, baktık çalışıyor hatta dayanamayıp 30-40 dakika oynadık. Derken bunu sizlerle de paylaşalım dedik, mağlum bu konuda internette bilgi kirliliği veya bozuk dosyalarla dolu siteler var. Bu yayın sonucunda bu oyunu eğer sisteminizde bir sorun yoksa %100 oynayacaksınız, sorunsuzluk garantisi veriyoruz. Bu kadar emin olmamızın sebebi ise denedikten sonra sizlerle aynı dosyayı yani o denediğimiz setup dosyasını paylaşıyor olmamızdan kaynaklanıyor.

Şimdiden keyifli oyunlar.

Oyunun Türü: FPS Aksiyon
Çıkış Tarihi: 19 Haziran 1999
Oyunun Adı: Counter Strike 1.6 Botlu
Oyunun Boyutu: 310 MB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Counter Strike 1.6 Botlu

Counter Strike 1.6 Botlu

Counter Strike 1.6 Botlu

Counter Strike 1.6 Botlu

Counter Strike 1.6 Botlu

Counter Strike 1.6 Botlu

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: 400MHz
Bellek: 64 MB RAM
Ekran Kartı: 32 MB
DirectX: Versiyon farketmez 🙂
Sabit Disk: 500 MB boş alan
Denendiği Sistem Genel Olarak: Windows 7 64 bit, 8 gb ram, 2 gb nvidia ekran kartı, directx 11

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Bulut LinkiTavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)


Counter Strike 1.6 Botlu Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza, kurulumu video ile anlattık, buyrun:


Artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Command and Conquer 4 Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (76 yorum)

×

Bir Şeyler Ara