BlazeRush Full Sorunsuz Tek Link İndirBlazeRush-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
BlazeRush’dan için mini mi mini, zevkli mi zevkli bir araba yarışı oyunu diyebiliriz. Geçtiğimiz her etaptan sonra yeni özelliklerin açıldığı bu araba yarışı oyununun en güzel yanıysa her yaşa ve kesime hitap ediyor olması, oyunun oynanışı kolay olmakla birlikte zaten yarışlardan önce size gerekli tuşları aktarıyor. Şimdiden keyifli oyunlar.
Oyunun Türü: Araba Yarışı, Mini Oyun
Çıkış Tarihi: 28 Ekim 2014

Oyunu Crackleyen Grup: SKIDROW
Oyunun Boyutu: 750 MB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

BlazeRush

BlazeRush

BlazeRush

BlazeRush-download

BlazeRush-download
 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP SP3
İşlemci: 2.0 Ghz Intel Pentium-4 / AMD Athlon II
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB NVidia / AMD Radeon / Intel (HD 3000, HD 4000) with support for Pixel Shader 3.0 (AMD Radeon X1000 not supported)
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 1 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

BlazeRush Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz iso dosyasının içerisine girin(sahte sürücünün üzerine gelin sağ tıklayıp aç deyin) orada SKIDROW klasörü var. Bu klasörün içerisindeki dosyalar crack’imiz oluyor. Hepsini kopyalayın.

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Targem Games\BlazeRush” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Alien Isolation Sorunsuz Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (7 yorum)

×

Bir Şeyler Ara