Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Bir Varmış Bir Yokmuş Çizgi Filmleri 1.Sezon İndir – İzle

  • 17 Ocak 2013
  • 9 yorum
  • 14.830 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 5,00 )
    Loading...


Aslında “Bir varmış bir yokmuş çizgibelgesel 1.sezon indir” yazsak daha anlamlı olur çünkü bu indirecekleriniz normal bir çizgi film değil aynı zamanda bir belgesel.

Belki isminden çıkartamayabilirsiniz ama özellikle 90 larda çocuk olduysanız bu çizgi film serisini görmemiş olma ihtimaliz az. Hani vücudumuzdaki gerçekleşen her şeyi komik bir halde anlatan bir çizgi film vardı, işte o çizgi filmin sizler için zor bulduğumuz 23 bölümünü indireceksiniz bu yayında. Bazı yerlerde ismi “Vücudumuzu Tanıyalım” olarak geçebilir.

Hala hatırlamadıysanız aşağıdaki videodan hatırlarsanız:

 

İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film serisini her çocuğun izlemesi gerekiyor. Öğrenmenin en iyi olanı aynı zamanda güldüren şeklidir. Bir varmış bir yokmuş çizgi filmlerinde belki de bunu bulduk biz. Fransa’da hala yayınlanmaya devam eden bu serinin birbirinden güzel 23 bölümünü(türkçe dublajlı halde) bu yayından indirebilirsiniz.
Sağlam Oyun Puanı: 10/10
Imdb:  8.2 /10
İndireceğiniz klasörün içeriği:
Şimdi gel gelelim indirmeye:
23 bölüm indireceksiniz ve toplam boyut 5 GB’dır.
Bu seriyi 2 part halinde indireceğiz ve indireceğimiz dosyalar sıkıştırılmış “rar” dosyalardır. Bu dosyaları “Winrar” programı ile çıkartmanızı öneririz.

 Buyrun İndirme Linklerimiz:
 

 

 Bu iki partı birlikte seçin ve sağ tıklayın, buraya çıkart dedikten sonra oluşan klasörden izleyebilirsiniz.
Keyifli Seyirler.

Bir önceki yazımız olan Hükümet Kadın 2 HD Tek Link İndir-İzle başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ