Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Bilgisayarınızın Verimliliğini Arttırın: SpeederXP 2.63 Full İndir!

  • 1 Şubat 2013
  • 39 yorum
  • 12.134 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 3,00 )
    Loading...


Programımız çok küçük boyutta ve kullanışlılık bakımından çok basit olduğu için yayını uzatmaya gerek görmüyoruz.

Speeder Xp’ nin sadece XP ye özel olmadığını her işletim sisteminde kullanılabileceğini hatırlatarak başlamak istiyoruz yayına.

Takipçilerimizden Halil Bey’in isteği üzerine incelediğimiz program bizlerden de tam not almayı başardı. Aynı zamanda oyun verimliliğini de artıran bu program sayesinde daha hızlı internet elde edebilirsiniz.

:

 

 


Buyrun İndirme Linkimiz:

 

 

Kurulum ve Crack Aşamaları

İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı winrar aracılığı ile çıkarttıktan sonra “speeder.exe” den kurulumu basitçe yapalım.

Daha sonra crack klasöründe bulunan programın exe’sini programı yüklediğimiz konuma(C:Program FilesSpeederXP) kopyala-yapıştır yapalım.

Artık bu güzelim programı masaüstündeki kısayolunu kullanarak full bir şekilde kullanabilirsiniz, update(sürüm yükseltme) yapmamanız şarttır. Yoksa crack geçerli olmaz.

Nasıl Kullanacağız? SpeederXp Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım:

1-Programı açtıktan sonra kısayol belirlemek amacıyla “Setting” tıklayalım.

2- Custom Speed1 ‘ i seçelim.

3- İlk ok ile belirtilen kutuya tıklayıp klavyenizdeki bir tuşa dokunarak kısayolunuzu belirleyebilirsiniz. Speed bölümünü arttırsanız hızınız da artacak fakat biz 10.000 X i geçmenizi önermiyoruz.

Bu programın bir çok PC de işe yaradığı görülmüştür. Fakat şu da var ki internet hızınız servisinizin size sağladığı hızı asla geçemez. PC performansını bu program ile kesinlikle arttırırsınız. Oyun oynuyorken baktınız kasıyor, belirlediğiniz kısayol tuşuna basın ve Speeder XP devreye girsin…

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ