Assetto Corsa Full Sorunsuz Tek Link İndirAssetto Corsa-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Bir çok araba yarışı oynadınız ama Assetto Corsa gibi simülasyon araba yarışı oyunu görmediğinizi iddia ediyoruz. Assetto Corsa gerek fiziki özellikleri gerek pistlerin lazer ile çizilmiş olmasıyla diğer oyun yapımcılarına nazaran rakipsiz bir oyun. Bir tür araba yarış simülasyon oyunu olan Assetto Corsa, 20 gb olmasının hakkını gerçekten veriyor. Tek eksiği bir kaç araç ve 1-2 pist daha eklenebilirmiş sanki. Onun haricinde 4 farklı modu bulunan oyun sizlere, eşsiz bir araba sürüş tadı sunuyor.

Gelgelelim indirmesi, cracklemesi ve oyunun çalışmasına. Assetto Corsa oyununu sizler için denedik ve Assetto Corsa çalışmayı durdurdu hatası aldık. Bir çok şey denememize rağmen bu hata devam etti. Sonunda hatayı bir update ve updateye eklediğimiz bir kaç şeyle çözdük, bu yüzden indireceğiniz dosyanın içerisinde oyunun 1.0.2 updatesi ve sorunsuz çalışan crack’i de bulunmakta. Dosyalar ultra sıkıştırılmıştır. Kısacası yine ve yeniden: Sağlam Oyun! 🙂

Oyunun Türü: Araba Yarışı, Simülasyon
Çıkış Tarihi: 19 Ara 2014
Oyunu Crackleyen Grup: Codex
Oyunun Boyutu: 20 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Assetto Corsa

Assetto Corsa

Assetto Corsa

Assetto Corsa

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista Sp2 – 7 – 8 – 8.1
İşlemci: AMD Athlon X2 2.8 GHZ, Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10.1 (e.g. AMD Radeon HD 6450, Nvidia GeForce GT 460)
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 15 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

UPDATE VE CRACK’İ AYRICA İNDİRMEK İSTEYENLERE:

 

Assetto Corsa Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra update ve crack atacağız. Önce update klasörünün içerisindeki setup dosyasını yükleyin.

3-Sonra crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra önce update yani güncelleme sonra o güncellemeye uygun crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan “Assetto.Corsa.Update.v1.0.2-CODEX” klasörüne girin ve oradan update isimli klasöre girip setup programına tıklayın.

7- Açılan programda sürekli ileri deyin ve update kurulsun.

8-Sonra crack yapacağız, crack klasörüne gelin oradaki tüm dosyaları kopyalayın ve oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Assetto Corsa” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın. Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Wanted Weapons of Fate Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (8 yorum)

×

Bir Şeyler Ara