Assassin’s Creed Unity Sadece Crack İndir (Reloaded-Sorunsuz)Assassin’s Creed Unity-crackfix

Assassin’s Creed Unity çıktığı an çoğu ubisoft oyununda olduğu gibi crackinde karmaşıklık yaşanan bir oyun oldu. İlk çıkan crack ile oyun hata veriyordu, ikinci ve üçüncü crackde ise “Assassin’s Creed Unity save yapmama sorunu” vardı ve bunlar V5 crack ile çözüme kavuştu.

Bu yayından indireceğiniz crack reloaded crack olup piyasadaki en hatasız ve güncel cracktir. Yenisi çıktığı an güncelleriz.

Assassin’s Creed Unity oyuniçinde birçok motorsal ve grafiksel hatalar barındıran bir oyun oldu maalesef. Bunların hiçbirisi crack kaynaklı değildir. Bilginize.

Tavsiye Yayınımız: Assassin’s Creed Unity Full Sağlam Tek Link İndir!

Bu yayınımızda size sunduğumuz crack Assassin’s Creed Unity reloaded güncel cracktir ve %100 çalışmaktadır. Nerden mi biliyoruz? Çünkü bizzat denedik şimdi sizlerle sorunsuz ve güncel crack’i paylaşıyoruz.

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Link.

Assassin’s Creed Unity Crack Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Oyunu buradaki yayından indirin ve çıkartın.

2-Oyun dizinine girip localization.lang ismindeki dosyayı silin.

3- Bu yayından indirdiğiniz cracki rardan çıkartın.

4-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-Aşağıdaki linkteki yayınımızdan oyunu indirebilirsiniz.

2-Oyun zaten kurulu inmişti. Oyun klasörüne girip localization.lang ismindeki dosyayı silin.

3-Crack işlemi için bu yayınımızdaki dosyayı indirin.

4-İndirdiğiniz dosya crackin kendisi değil, sıkıştırılmış “rar” hali. Rarlı dosyayı “winrar” programıyla sağ tıklayarak buraya çıkart deyin.

5-Çıkarttığınız klasöre girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız silebilir, aman dikkat)

6-Oyunu zaten kurulu olarak indirmiştik oyun klasörünün içerisine o kopyalamış olduğunuz dosyaları yapıştırın.

7-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın da özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Ryse Son of Rome Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (25 yorum)

×

Bir Şeyler Ara