Assassin’s Creed Origins – Crack Only Full İndir!Bu yayınımızda özellikle  Assassins Creed hayranlarının bir hayli ilgisini çekecek olan  Assassins Creed Origins oyununun sorunsuz crak dosyası ile karşınızdayız. Maalesef oyunu indirip kuranlar pek çok sorunlarla karşılaşmakta. Bu yayınımızda indireceğiniz dosya ile bu sorunları tamamen ortadan kaldırabilir ve oyununuzu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunu indirmediyseniz eğer sorunsuz bir biçimde indirmek için tıklayın. Eğer oyunu başka bir yerden indirdiyseniz ancak sorunla karşılaştıysanız bu dosyayı deneyebilirsiniz. Bir daha sorun yaşamamak için sitemizi takip etmeyi ve kullanmayı unutmayın 🙂 Sağlam Oyun olarak Sizlere şimdiden keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz…

 

 

 

İndirme bölümümüz

indir

 

———————————————————————
Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.
———————————————————————-

TAVSİYEMİZ VARR!:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega
Rar şifresi: www.saglamoyun.com
Not-2: Cloud/bulut linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)
 

 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

Çok sade anlatım:

 

  • İndirdiğiniz rar dosyasının içindekileri çıkarın ve oyunun kurulu olduğu dizine atın.

İyi oyunlar!

 

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun
 

Bir önceki yazımız olan Kingdom Come Deliverance Update v1.3 Full-İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara