Assassin’s Creed Liberation HD Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon – Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Yenilerde çıkan Liberation Assassins serisinde eski ama yeni bir oyun 🙂 Aslında PS Vita için çıkmış olan oyun sonradan HD yapılarak bilgisayar oyuncularına sunuldu.

Oyun Assassin’s Creed 3 oyunu ile paralel konuya sahip denebilir. Fakat bu sefer Ezio Auditore ve ya Connor değiliz (Connor A.C.3 deki karakterimiz). Daha yetenekli diyebileceğim bir bayan 🙂 Genellikle New Orleans da geçen oyunda Black Flag dan da tanıdığımız Aveline olarak oynuyoruz.

Serinin diğer oyunlarından farkları mevcut. En başta artık suikastçimiz erkek değil. Bir bayanı oynuyoruz. Fakat bayan olmanın avantajları varmış demek ki 🙂 Misal 3 farklı kimlik ile oyunu sürdürüyoruz. Bir suikastçi bir elit hanımefendi bir varoş işçisi. Tabi bunları keyfimizden değil ajanlık ve suikast için kullanıyoruz.

Oyunda çok farklı bir hava olduğunu söylemeliyim. Genelde şehrin içinde olduğumuzdan ayrıntılar göz kamaştırıcı oluyor. Karakterimiz yine her zaman ki gibi savaş, tırmanma, kaçma işlerinde işinin ehli durumda.

Ses ve Grafik olayına değinmeyeceğim. Assassin’s Creed serisi bu der geçerim 🙂

Oyunun yeni ve bir o kadar güzel olmasından dolayı ayrıca böyle bir yapıtın bu kadar küçük boyutlu olasından dolayı tavsiyeler bölümünde ağırlıyoruz.

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: 15 Ocak 2014

Oyun Boyutu: 2.88 GB oyun – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: Intel Core i3 2105 3.1 GHz hızında ya da AMD Phenom 2 X4 955 3.2GHz hızında
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GT ya da AMD Radeon HD4870
Boş Alan: 3.5 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Assassin’s Creed Liberation HD oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-———-——

Assassin’s Creed Liberation HD İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın. Kurulum biraz uzun sürebilir.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)UbisoftAssassin’s Creed Liberation HD” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

6- Oyun PS Vitadan dönüştürüldüğü için  bu tarz oyunlarda hafif fps düşüklüğü görülebilir. Ayarlarınızı düşürürseniz sorun kalmayacaktır.

Assassin’s Creed Liberation HD oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (7 yorum)
×

Bir Şeyler Ara