Assassins Creed Chronicles China 0x000007b Hatası ÇözümüBiliyorsunuz ki Sağlam Oyun olarak bazı prensiplerimiz var.(*) Bunlardan birisi de denemeden yayın yapmamak. Assassins Creed Chronicles China oyununu siteye eklemek üzere ele aldık. Fakat denerken Assassins Creed Chronicles China uygulama başlatılamadı 0x000007b hatası aldık. Biz biraz mazoşist olabiliriz 🙂 Hata aldığımız için mutlu olduk 😀 Kolları sıvadık hatayı çözmek için uğraştık. Yaptıklarımızı anlatalım:

1-DLL fixer indirdik, kayıt defteri ve dll açıklarını kapattık ama işe yaramadı.
2-Oyunu kurduğumuz yeri bilgisayar tarihini değiştirdik olmadı.
3-Ekran kartı sürümümüz ve directx sürümümüzü kontrol ettik sorun yoktu.
4-Redist klasöründeki 64 bit için olanları yükledik olmadı.

Tavsiye Yayın: Assassins Creed Chronicles China oyunu Full İndir

Peki ne işe yaradı, gel gelelim çözüme..

Oyunun crackini uygularken Binaries win32 klasörlerinin içerisine girdim. Tüm dosyaları kopyaladım ve C:\Program Files (x86)\Assassins Creed Chronicles China\Binaries\Win32 konumuna yapıştırdım. Yani cracklerken binaries klasörünü dışardan kopyalamadım. Klasörün içine girdim Win32, o klasöründe içine girip bizzat oradaki dosyaları kopyalayıp C:\Program Files (x86)\Assassins Creed Chronicles China\Binaries\Win32 konumuna yapıştırdım.

Bu arada Assassins Creed Chronicles China crackfix 1 ‘i yaptım. Zaten ilgili yayınımızda da ayrıca paylaştık.

Sonrasında belki çalışıyordu ama denemek yerine birde şunu yaptım.

Redist klasörüne girip orada uyumlu uyumsuz, yüklenmiş yüklenmemiş hiçbir şey ayırt etmeden ne varsa yükledim. Sonrasında oyuna girdiğimde hata vermedi, oyunu açtım ve oynadım. Hala oynuyorum 🙂

Yani özetle:

-redistin içindeki her şeyi yükleyin

– crackfix 1 içindekileri klasörü değilde içindekileri kopyala değiştir yapın, ACCGame-Win32-Shipping.launcher’den oyuna girin.

Yani bu şekilde yaparsanız kaderdaşlar olarak sizlerde benim gibi bu sorunu çözeceksiniz. Hepinize keyifli oyunlar diliyorum.

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Postal 2 Paradise Lost Full İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (4 yorum)
×

Bir Şeyler Ara