Son Dakika
Anasayfa / Oyun İndir / Aksiyon / Assassins Creed Brotherhood Full İndir + Türkçe + Torrent

Assassins Creed Brotherhood Full İndir + Türkçe + Torrent

Assassin’s Creed® Brotherhood-cover

 

Assassin’s Creed: Brotherhood çoğu oyunseverin kalbini fethetmeyi başaran efsane bir oyundur. Assassin’s Creed serisinin üçüncü oyunudur ve özellikle oyuniçi mekansal tasarımıyla devrim niteliğinde olan oyun mutlaka oynamanız gerekn oyunlar arasındadır, daha genel bilgiler vermek gerekirse:

Assassin’s Creed: Brotherhood Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunudur. Oyunun PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için Kuzey Amerika’da 16, Avusturalya’da 18, Avrupa’da 19 Kasım 2010’da satışına başlanmıştır. Microsoft Windows için 18 Mart 2011’de satışa sunulmuştur. Oyunda çoklu oyuncu özelliğinin bulunacağı duyurulmuştur.

Ezio Auditore, Roma, Vatikan’daki sırrı keşfettikten sonra amcası Mario ile birlikte Monteriggioni’ye dönerler. Artık herşey normale dönmüştür. Kız kardeşi Ezio’ya bir doğum günü partisi hazırlar. Gecesinde ise Ezio, Caterina ile birlikte olur.
Sabah top sesiyle uyanırlar. Bunu bir talim zanneden Ezio önemsemez ancak tam o anda pencereden içeri bir gülle gelir. Ezio’nun zırhı parçalanır. Ezio, Caterina’yı güvenli bir yere gönderirken kendide çatıya çıkar ve o hazin tabloyu görür. Papa Rodrigo Borgia’nın oğlu Cesare Borgia şehri yıkmaktadır.

Şehri savunmaya çalışan Ezio birçok düşman birliğine karşı koymuştur. Ancak orduların başına geçen amcası Mario yakalanmıştır. Bu sayede Cesare, Apple of Eden’ı almıştır. Bunu gören Ezio amcasını kurtarmak için koşmaya başlar ancak Cesare eline aldığı tabancayla Mario’yu öldürür. O anda ise çatıdaki tüfekçiler Ezio’yu da sol omzundan vurur.

Ezio uyandığında kardeşini, annesini ve şehirde hayatta kalanları gizli geçitten kaçırır. İntikam yemini eden Ezio, Roma’ya Cesare’nin yaşadığı yere gider. Para, asker, silah gibi kaynaklarını keserek Cesare’yi güçsüz bırakır.

Oyun Assasin’s Creed 2 oynanış sistemine benzemektedir. Roma şehrinde her yere tırmanılabilmektedir. Ayrıca yapımcılar Roma haritasının Floransa haritasının 3 katı olduğunu görünce Roma’nın içinde at kullanmaya izin vermişler. Oyunda suikastçi yardımcılar da edinebilmektedir. Yardımcı edinebilmek için ilk önce bölgedeki Assassin’s Recruit’i tamamlamanması gerekmektedir. Eğer sivil suikastçi olmayı kabul ederse bir törenle suikastçi yapılmaktadır. Assasin’s Creed 1’de bulunan Bayrak toplama bu oıyunda da bulunmaktadır. Oyunda ilave silah olarak Tatar Yayı bulunmaktadır. Assasin’s Creed 2’ye göre Counter-Attack sayısı daha fazladır.

 
Oyunun Türü: Aksiyon, Macera
Çıkış Tarihi: 17 Mart 2011
Crack: Reloaded
Boyut: 7.7 GB

 

Oyun İçi Görseller:

 

Assassin’s Creed® Brotherhood-1 

Assassin’s Creed® Brotherhood-2 

Assassin’s Creed® Brotherhood-3 

Assassin’s Creed® Brotherhood-4 

Sistem Gereksinimleri:

Minimum

  • OS: Windows® XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7® (32-64 bits)
  • Processor: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
  • Memory: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
  • Graphics: 256 MB DirectX® 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 veya üstü
  • DirectX®: 9.0
  • Hard Drive: 8 GB boş alan
  • Ses: DirectX 9.0

 

Tanıtım Videosu:

 

 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Rar şifresi: www.saglamoyun.com

Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.

TAVSİYE YAYINIMIZ:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

 

 

Torrent İndirme Linki


download-game-icon - torrent Assassin’s Creed® Brotherhood Full TORRENT İndir

Not: Torrent linklerinin seed ve hızı değişebilir ve bu bizimle alakalı değildir.

 

 

Assassin’s Creed® Brotherhood Kurulum Nasıl Yapılır?

 

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın. ÇIKARTIRKEN PAROLA SORAR: www.saglamoyun olarak girin parolayı.

2-setup – install – i accept dedikten sonra next next ve kurulum başlar biter.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz. İsterseniz güncelleme ve Türkçe yama klasörlerinden oyunu geliştirebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

-Anlatım turbobitten indirilen dosya için geçerlidir. –

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

Rar şifresi:

www.saglamoyun.com

2-Çıkan klasördeki Setup klasörüne girin oradaki autorun uygulamasına çift tıklayın, çıkan pencerede en üstteki install tıklayın.

3-Dil olarak english seçin, büyük ekrana geçecek kurulum, açılan pencerede “next” tıklayın, iki butonlu sözleşme şeysi gelecek, “i accept” ile başlayan seçeneği seçin, next tıklayın, “install” yazısı çıkacak nextin yerinde hani.. tıklayınca kurulum başlar.

4-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır.

Oyunu güncelleme ve Türkçe Yama yapma..

1- Güncelleme klasörüne girin oradaki setup çift tıklayın ve ileri ileri diye klasik kurulumunu yapın..

2- Türkçe yama klasöründeki setup çift tıklayın.

3- İleri- ileri deyin, 40 saniye bekleyin.. sonra ileri tekrar aktif olacak tekrar ileri deyin..

4- Kayıt defterinde bulunamadı diyecek, heyecan yapmayın, tamam deyin, çıkan yukarıdaki pencerede manueli seçin, oyunu kurduğunuz yerde belirtilen o ACBSP.exe yi bulun tamam deyin, hepsi bu kadar. Türkçe yama yapımcısı, oyunceviri’ye teşekkür ederiz.


Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında Sağlam Oyun

**Sağlam Oyun kurucu admini.** ~~~ Hayat boş, oyun oyna coş! ~~~

Dikkatini Çekebilir...

For The King Full İndir-PC-Torrent!

Bu yayınımızda özellikle strateji severlerin bir hayli ilgisini çekecek olan For The King oyunu ile …