Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Ashampoo Anti-Virus 2014 Türkçe Full Tek Link İndirAshampoo Anti-Virus 2014 alanında gelişmiş bir antivirüs yazılımıdır. 
Ashampoo Anti-Virus 2014 keyloger,trojen,worm gibi bilindik virüslerle son derece etkin mücadele eder, bilgisayarınızda bir örümcek virüs tespit ettiğinde bilgisayarı kasmadan olayı kökünden temizler. Antivirüs programları içerisinde bilgisayarı en az kasan programlardan biri olmakla birlikte oldukça etkilidir. Kalite olarak kendini aşan Ashampoo Anti-Virus 2014, özellikle son dönemlerde interaktif bankacılığı sık kullananların gözdesi haline geldi. Programın içerisinde bir çok özellik bulunmakta. 

Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows XP / Vista / 7 / 8
Bilgisayar: Uygun bir hızda yukarıdaki işletim sistemlerinden birini çalıştıran herhangi bir bilgisayar.
Disk Alanı Gereksinimleri: Program dosyaları artı yedek dosyalar için 230 MB (en az).
Çeşitli: Düzenli aralıklarla son imza güncellemelerini sisteme sağlamak için otomatik imza güncellemelerinin etkinleştirlmesi önerilir. Bilgisayarınızda yüklü olan başka bir anti-virüs yazılımı çakışmaya neden olabilir ve bu nedenle kaldırılması gerektiğini unutmayınız. En iyi sonuçlar için Ashampoo Anti-Virus programını başka bir anti-virüs programıyla yüklemeyin.
——————————————————————————————-———-

İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-
:

oyun-saglam


 Ashampoo Anti-Virus 2014 Full Tek Link İndirTavsiye yayın: (11 TL ye SMS ile Turbobitten Premium Alarak bu vb. birçok prog. zahmetsizce indirin!)

Ashampoo Anti-Virus 2014 İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz ‘rar’ uzantılı dosyayı Winrar Programı ile çıkartın.

2- Çıkarttığınız Klasörün içerisinde ki ‘ashampoo_anti-virus_1.0.5_sm‘ dosyasına tıklayın ve Programı Bilgisayarınıza yükleyin.

* Eğer bilgisayarınızda başka bir antivirüs programı varsa kurulum başlamadan önce sizden onu kaldırmanızı şart koşar. Bilgisayarınızın tek hakimi olmak istiyor anlayın yani 🙂 

3- Kurulum bittiğinde serial gireceğiniz kısım geldiğinde hiçbir şey girmeyin. Programı komple kapatın ve crack yapın.

4- Daha sonra programı açın seriali girin. Size geçersiz diyecektir, heyecan yapmadan o pencereyi kapatın. Programın alt kısmında tam sürüm yazdığını göreceksiniz. Bazen tam sürün yanında gün sayısıda verebilir, ciddiye almayın.


7- Artık program fulldür.Güle güle kullanın.


Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ