ARK Survival Evolved Update v238.3 Full İndirARK Survival Evolved Update v238.3-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 

ARK Survival Evolved V209.2‘yi şu yayınımızda yayınlamıştık hatırlarsanız. O yayındaki linkleri ARK Survival Evolved v236.2 ile değiştirdik. Bu yayındaki update ile de v236.2 yi v238.3 yani son versiyonla değiştirebileceksiniz. Update oyunu crackleyen Kortal tarafından çıkarılmış olup sorunsuzdur. Multiplayer da oynandığı söyleniyor bu yeni updateyle ama biz o kısmı denemedik oyunu kaldırdıktan sonra okuduk öyle bişe olduğunu 🙂 siz multiplayer kısmını denersiniz artık.

E hadi keyifli oyunlar.

Oyunun ana dosyasını indirmek için: ARK Survival Evolved v236.2 Full İndir
 

Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.

 


 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

ARK Survival Evolved Update v238.3 Update Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çift tıkladıktan sonra yukarıdaki resimdeki pencere açılır. İns.. yazan üstteki kısımda “browse” ye tıklayın ve oyun yolunu gösterin. sonra sol alttan start deyin hepsi bu. Ama unutmayın bu güncelleme v236.2 den son güncelleme olan v238.32e çıkartıyor. Yani sizin versiyonunuzun v236.2 olması şart. v236.2 li oyunu ise şuradan indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Football Manager 2016 Editör Data İndir + Kullanımı Nasıl? başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (12 yorum)

×

Bir Şeyler Ara