antichamber-dangeras-PC-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Antichamber Full Tek Link İndirantichamber-full-tek-link-indir-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
İlk olarak oyunla tanışmamı anlatayım. Sitelerde vakit öldürürken Antichamber’e giren çıkamıyormuş gibi bir şey okudum. Lan neymiş bu dedim girdim. Baktım saçma grafikli yine klasik küçük boyutlu kıytırık oyundur dedim. Az araştırayım dedim IGN sitesinden 8,6 alan bir oyun. Sadece ING de değil. Büyük baba oyun inceleme siteleri gerçekten çok yüksek puanlar vermiş bu oyuna. Bu işte bir iş vardır dedim ve sadece meraktan oynadım. Arkadaş resmen deli oldum…

Bugüne kadar oynadığınız bütün bulmaca oyunlarını unutun. Arkadaş bu nedir böyle yav. Psikolojim bozuldu resmen. Başarısızlık, aşırı sayıda deneme-yanılma, stres… tümü bu oyunda var. Oyunun genel bir mantığı yok gibi ama bulmacalar aşırı zorlayıcı. Azıcık portal oyununa benziyor diyebilirim. Oyun resimleri çekeyim dedim saatlerce olduğum yerde dönüp durmuşum. Aslında çok fazla ilerledim. Şöyle nette gezindim millet neler yapmış diye de ilk oynamama rağmen ben çok fazla yeri açmışım.

Oyun fizik kurallarına aykırı bir yapısı var. Bir kapıdan normal giremiyorsunuz, gördüğünüz her duvar bildiğiniz duvarlardan değil. Gittiğiniz bir bölümde arkanızı dönün bakalım aynı geldiğiniz yol mu. Tamamen deneme yanılma ve sizin analitik zekanızla işleyen oyun beni kendine hayran bıraktırdı.

Grafik olarak kendine has çizimleri kullanan oyun ses olarak kaliteli olmuş .Oynanabilirlik çok basit. wasd, space, shift, esc. Başka yok birde fareniz.

Oyun gerçekten farklı bir şeyler denemek isteyenlere kesin tavsiyedir. Hayatımda bu tarz oyanamdım diyebilirim. Sabrınızı zorlayabilir aman sakin olun. Şimdi yav “dangeras” ne anlattın be arkadaş ben düşünürüm ne olacağını bulurum bu da neymiş oyun sonuçta yani diyenlerin denemesini isterim 🙂 Şunu net olarak söylüyorum ki internetten yardım almadan oyunu bitirmek çok çok zor.

NOT : Oyundan çıkmak için ESC tuşuna basılı tutun. Birde oyunda save sorunu olabiliyor. Yönetici modunda çalıştırın sorun çözülecektir.

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Bulmaca, Strateji
Çıkış Tarihi: 1 Şubat 2013
Oyunun Adı: Antichamber
Oyunun Sürümü: Theta
Oyunun Boyutu: 490 MB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

antichamber-full-tek-link-indir

antichamber-full-tek-link-indir

antichamber-full-tek-link-indir

antichamber-full-tek-link-indir

antichamber-full-tek-link-indir

antichamber-full-tek-link-indir

antichamber-full-tek-link-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: Core 2 Duo 2.8, AMD x2 3.1
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 8000
DirectX: Versiyon 9,0
Sabit Disk: 1 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Antichamber Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-Exe dosyasını çift tıklayarak kurun.

3-Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Botanicula Full Tek Link İndir -Türkçe- başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara