Amnesia A Machine for Pigs Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Korku – FPS – Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Serinin ikinci oyunu Amnesia A machine for pigs daha dün çıktı ve bugün sitemizde olmanın mutluluğu içindeyiz 🙂

Oyun görünüm ses olarak ilk serisinde olan çıtayı sabit tutmuş ve sanki sesi daha geliştirmiş. Ana karakterimiz Oswald Mandus. Oyundaki can göstergesi filan kaldırılmış. Fakat onun yerine heyecan anında ekran bulandırılmış ki bu gerçekten insanı geriyor.

Eleştirmenler oyunun korku ögelerinin azaltığını söylüyorlar. Banada öyle geldi sanki ilk oyun daha korkunçtu. Ama şu da var ki bu oyun daha çok geriyor. Korkmaktan beter ediyor. Şahsen denemek için oynadığımda ekran bulandığı zaman paranoyak oldum resmen 🙂

Genel olarak daha iyi oyun motoru kullanılmış ve ilk oyuna sadık kalarak devam ettirmiş. İlk oyunu oynayan arkadaşlar eminim ikinci oyunu da seveceklerdir.

İyi eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: 10 Eylül 2013

Oyun Boyutu: 2,59 – Tek Link

Tavsiye Yayın: Amnesia The Dark Descent Full Tek Link İndir

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP / Win 7 / Win 8
İşlemci: Intel Core i3 ve ya AMD A6 CPU
Ram: 2 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 200 ve ya AMD Radeon HD 5000
Boş Alan: 5 GB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Amnesia A Machine for Pigs oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

Amnesia A Machine for Pigs İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Frictional GamesAmnesia A Machine for Pigs” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

6- Crack attıktan sonra “C:Program Files (x86)Frictional GamesAmnesia A Machine for Pigs” dizinine tekrar gidin ve “aamfp” dosyasını kısayol oluşturun ve oyunu buradan açın.

Amnesia A Machine for Pigs oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (7 yorum)

×

Bir Şeyler Ara