American Truck Simulator v1.1.1.3 Update İndirAmerican Truck-cover

 

Update Hakkında Bilgi:

 
American Truck Simulator oyununun v1.1.1.3 updatesidir. Dosya içerisinde aynı zamanda American Truck Simulatorun önceki tüm updateleri vardır, Updateler sırasıyla yapılmalıdır, nasıl yapıldığı altta anlatılmıştır, bu oyunun kendisi değil sadece güncelleme paketidir. Codex sürüm uyumludur.

İndireceğiniz klasörün içeriği: https://goo.gl/DDbYzL

Oyunun kendisini indirmek isterseniz : American Truck Simulator Full İndir

 

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

Alternatif Direkt İndirme Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link | Usercloud Link

download-game-icon - Kopya İkinci Alternatif Link | Drive Google

 


 

American Truck Simulator Updatesi/Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasörlerden önce “American.Truck.Simulator.Update.v1.0.0.0-v1.0.0.4” olanına girin ve oradaki updateyi uygulayın.(tıklayın ve next next deyin)

Not: Kurulum esnasında mavi bir pencere açılır ve tüm işlemler orada döner. En son bittiğinde herhangi bir tuşa basarak çıkarsınız kurulum biter, tüm updateler için bu böyledir.

*Önemli durum: Updateleri kurarken size bir aşamada kuracağınız konumu soruyor, doğru konum girdiğinizden emin olun, hani olmazsa hata yaparsanız bu noktada yaparsınız, oyunun bizdeki konumu: “C:\Program Files (x86)\American Truck Simulator”

3-Finish dedikten sonra bu sefer klasörlerden “American.Truck.Simulator.Update.v1.0.0.4-v1.1.1.1” olanının içindeki updateye girin. Aynı şekilde update kurulumunu gerçekleştirin. Oradaki cracki uygulamanıza gerek yok.

4-Ona da Finish dedikten sonra bu sefer klasörlerden “American.Truck.Simulator.Update.v1.1.1.1-v1.1.1.3” olanının içindeki updateye girin. Aynı şekilde update kurulumunu gerçekleştirin. Oradaki cracki uygulayacağız.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz “American.Truck.Simulator.Update.v1.1.1.1-v1.1.1.3” klasöründeki bulunan crack klasörüne girin ve oradaki “bin” klasörünü klasör halinde kopyalayın.

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\American Truck Simulator” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan American Truck Simulator Hatalar ve Çözümleri! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (9 yorum)

×

Bir Şeyler Ara