American Truck Simulator v1.1.1.3 + 5 DLC İndirAmerican Truck Simulator-V1113-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 

Uyarı: American Truck Simulator oyununun hiçbir dlc ve update içermeyen ilk yayınımız için tıklayabilirsiniz, yayınlar aynı olup indirilen dosyalar farklıdır.

Siz nasıl yaklaşırsınız bilmiyoruz ama bu yapımın her türlü tır simülasyon oyunu oynanır 🙂 Euro truck simulator 2 ve scania truck driving simulator gayet eğlenceli, saatlerimizi alan ve bizi kendine bağlayan oyunlar olmuştu.

Ey Euro Truck Simulator 2’yi hilelerle 150-160 yaparak,trafik cezalarını kaldırarak oynayan sevgili sağlam oyuncu, sana tavsiyemiz, gel bu güzel American Truck Simulator oyununa hilesiz başla ve yavaş yavaş da olsa öyle devam et. Oyun o şekilde eğlenceli çünkü. Bu oyunda 90’ı geçmeyecek, trafik kurallarını dinleyecek, teslimatı 5 dakikada yapmayı beklemeyeceksin. Adı üstünde simülasyon 🙂

Bu yayından indireceğiniz ATS ise diğerlerinden farklı olarak son updateyi ve şimdiye kadarki DLC leri içeriyor, DLC’ler şöyle:

— Kenworth T680
— Kenworth W900
— Nevada
— Peterbilt 579
— Steampunk

Oyunun en güncel sürümüdür, ULTRA REPACK yapılmıştır.(olabildiğince küçültüldü, kalite hiçbir şekilde değişmedi)

Şimdiden keyifli oyunlar.

Oyunun Türü: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 3 Şub 2016
Oyunu Crackleyen Grup: Codex UltraRepack Sürüm (update yapılabilir sorunsuz sürüm)
Oyunun Boyutu: 805 MB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

*Aşağıdaki görüntüleri bu yayından indireceğiniz oyunun kendisinden bizzat biz çektik, paylaştığımız dosyanın sorunsuz çalıştığının kanıtı niteliğindedir. *

 

American Truck Simulator

American Truck Simulator

American Truck Simulator

American Truck Simulator

American Truck Simulator

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit [32 bitte çalışmaz]
İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
Sabit Disk: 3 GB boş alan

 

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

 

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)


 

Alternatif Direkt İndirme Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link | Usercloud Link

download-game-icon - torrent American Truck Simulator Full TORRENT İndirme Linki

Not: Torrent sürümü v.1.1.1.1 idir. Üzerine ek olarak altta verdiğimiz updateleri de yaparsanız v1.1.1.3 olur.
 


 

 

American Truck Simulator Update v1.1.1.3 İndir
 

American Truck Simulator Sadece 5 DLC İndir
 


 


 

 Oyunu Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gel gelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-Setup dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en üst seçenek “Install ” yazısına tıklayın, next next yaparak ilerleyin kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da update + crack atacağız.

3-Update klasörünün içerisindeki update kurulumunu yapıp crack klasörünün içindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki setup dosyasına çift tıklayın.

3-Açılan pencerede sol alttaki english butonuna tıklayın her şey ingilizce olsun.

4-Sonra en üst seçenekteki install tıklayın, next deyin sonra tekrar next deyin, kurulum başlayacaktır.

5-Kurulum bittikten sonra update yapalım.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan “American.Truck.Simulator.Update.v1.1.1.1-v1.1.1.3” klasörüne girin ve oradaki “ATS_Update_v1.1.1.1-v1.1.1.3.exe” ye çift tıklayın. next deyin tekrar next deyin size nereye kuracağınızı soracak, “American Truck Simulator” kurduğunuz bu klasör nerede bulunuyorsa onu gösterin mesela bizde “C:\Program Files (x86)\American Truck Simulator” konumundaydı. Sakın yanlış yere kurmayın. Genelde hata almışsanız bunu sorgulayın. Update bitti şimdi crack atmalıyız.

6-Klasörlerden “American.Truck.Simulator.Update.v1.1.1.1-v1.1.1.3” klasörüne gelin orada bulunan crack klasörüne girin ve oradaki “bin” adlı klasörü klasör halinde yani dıştan hani kopyalayın.

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\American Truck Simulator” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Full İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (18 yorum)

×

Bir Şeyler Ara