American Truck Simulator Hatalar ve Çözümleri!american_truck_simulator_gamescom3

Arkadaşlar oyun skidrow tarafından cracklendi ama hatalar mevcut, muhtemelen ilerleyen günlerde düzeltilecektir ve biz güncelleyeceğizdir 🙂

Tavsiye Yayın: American Truck Simulator İndir – FULL PC

Şöyle ki yeni profil dediğinizde American Truck Simulator kilitleniyor. Öncelikle oyunu “C:\Program Files (x86)\American Truck Simulator\bin\win_x64” konumundan ve oradaki amtrucks’a sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır diyerek açmayı unutmayın. Yoksa çalışmayı durdurdu hatası alırsınız. Tekrar ediyoruz! Oyunu masaüstündeki simgesindende değil C:\Program Files (x86)\American Truck Simulator\bin\win_x64 konumundaki amtrucks.exe’den açacaksınız. Çalışmayı durdurdu hatasını böylece aşıyoruz.

Açtığınızda bazı işlemciler yeni profil oluştur dediğinde hata alacak bazıları almayacak, biz alanlardan olduk ve şöyle bir geçici çözüm bulduk. Oyunun daha önce oluşturulmuş save dosyasını indirip gerekli konuma atıp oyunu o profil üzerinden oynayacağız, geçici olarak böyle yapalım bu hata düzeldiğinde yeni profilde oluştururuz.

Dolayısıyla American Truck Simulator save game dosyasını indirmeniz gerekecek. Ana yayında sunduk yukarıda linki var, kim yukarıya çıkacak derseniz buraya tıklayarak save game indirme sitesine ulaşabilir oradan da indirebilirsiniz.

Herhangi bir yeni crack çıktığında sizi buradan bilgilendireceğiz.

Bunun haricinde bu yayının yorum kısmında başka çözüm bulan veya bir gelişmeye rastlayan olursa bilgilendirme yapabilir.

Bir önceki yazımız olan American Truck Simulator Full PC İndir + Torrent başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (17 yorum)
×

Bir Şeyler Ara