Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Advanced Systemcare Ultimate Final Türkçe Pro – Full indirBir program düşününki sizin için bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları tarasın ve silsin, kötü yazılımları bulsun ve yok etsin, başlangıçta çalıştırılacak programları önünüze sersin, en iyi performansı elde ederek ve gereksiz arka plan verilerini kapatarak oyun oynamanız için elinden geleni yapsın.. Evet! Advanced System Care.

ASC nin yaptıklarını saymakla bitiremeyiz. Sisteminizi genel olarak hızlandıran bu program aynı zamanda kayıt defterinizi birleştirebilir, gereksiz RAM kullanımını azaltabilir, bilgisayarınızın sağlığını size anlık olarak gösterebilir. İşte biz böylesi bir programı, güncelleme problemi olmadan, full(pro) olarak indiriyoruz. İndirdiğimiz dosya hem 32 bit için hem 64 bit için geçerlidir.

Programın en büyük avantajlarından birisi ise Türkçe dil desteği sunması.

——————————————————————————————-
İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-

Advanced Systemcare Ultimate Final Türkçe Full indir
Advanced SystemCare Ultimate 8.2.0.865 Türkçe(zippyshare link) 


Link yenilendi: 24.12.2015

Not: Linklerde kısaltma vardır, 5 saniyelik reklamın geçmesini bekleyin ve sağ üst köşede beliren reklamı geç butonuna tıklayıp asıl linke ulaşın.

——————————————————————————————-


Kurulum Aşamaları

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “advanced_systemcare_ultimate_saglamoyun_com” ‘a çift tıklayın ve klasik kurulumu yapın.

2-Kurulum bittikten sonra program ingilizce ise Türkçe yapın ve güncelleme(database) isterse kabul edin, çekinmeyin 🙂

3- Full olması için yapmanız gereken ayrıca bir şey yok. Profesyonel sürümde üstte Pro yazar, sizin bu kurduğunuzda böyle bir şey yoktur yani free görünür ama tüm hizmetler açıktır. Yani free görünümlü full sürüm.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ