Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Adobe Flash Professional CC 13 Full Tek Link İndirAdobe Flash Professional, animasyonlar hazırlamayı ve bunları şekillendirmenizi sağlayan profesyonel bir programdır.

Animasyonlar hazırlamak ve en ince detaylarına kadar düzenleme yapabilmek için kullanabileceğiniz programla renk efektleri, haraket dönüşümleri oluşturabilir animasyonu istediğiniz kareden bölebilir, müzik ekleyebilirsiniz. Her yeni sürümde Adobe tecrübesiyle sürekli geliştirilen Adobe Flash Professional kolay ve etkili bir kullanımla kullanıcıların vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.
İndireceğiniz dosyanın tam adı: Adobe Flash Professional CC 13.0.0.759
——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-———-——

Adobe Flash Professional İndirme & Kurulum

1- Size en avantajlı gelen indirme adreslerinden birisini seçerek dosyayı indirin.
2-Flash_Professional_13_LS20.exe ye tıklayarak kurulumu başlatın. Kurulumda adobe ID oluşturmanızı isteyecektir. Oluşturun ve ilerleyin. Kurulumu tamamlayın. 
3- Kurulumdan sonra bir takım adobe manager yüklemeleri yapacaktır.
4- Hepsi bittiğinde crack klasöründeki dosyayı C:Program FilesAdobeAdobe Flash CC konumuna kopyalayın açın ve patche tıklayın. Programda PATCHING DONE! yazması gerekiyor.
5- Bu da bittikten sonra Adobe Creative Cloud da hesabımız giriliyse çıkalım. Adobe Creative Cloud açıldıysa kapatalım, onunla işimiz yok.
6- Başlata gelip flash yazarsanız programa ulaşırsınız veya C:Program FilesAdobeAdobe Flash CC konumundan direkte ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınız 64 bit olsa dahi C:Program FilesAdobeAdobe Flash CC konumuna crack yapın, buna dikkat edin. C:Program Files(x86)AdobeAdobe Flash CC değil C:Program FilesAdobeAdobe Flash CC olmalı. Programı da yine C:Program FilesAdobeAdobe Flash CC konumundan açın.
Program artık fulldür, her açmanızda giriş yapmanız gerekiyor diye uyarı çıkar üstteki çarpı işaretine basıp kapatın. Keyifli Çalışmalar dileriz.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ