A Story About My Uncle Reloaded Full Tek Link İndirA Story About My Uncle-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Unreal motoruyla hazırlanan bu oyunumuzda adeta yaşadığımız bir macera içerisindeyiz. Bu tarz oyunları hep sevmişimdir, oyuncusunun gözü sizsiniz, onu yürüttükçe yürüdüğünüzü, zıplattıkça zıpladığınızı hissettiriyor resmen. Üstelik A Story About My Uncle gibi kaliteli bir isveç yapımı oyunda bunu çok daha iyi hissedebiliyorsunuz.

Oyunun senaryosu da çok iyi. Kayıp olan amcamızın evindeki ilginç kıyafetini bulup, hiç tahmin etmediğimiz bir dünyaya gidip onu arıyoruz. Şiddet mi? Bu oyunda minimum düzeyde şiddet var. Oyun oldukça keyifli arkadaşlar, şu yaz günlerinde çok iyi gideceğini düşünüyor, tek link olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Oyunun Türü: Macera, Platform
Çıkış Tarihi: 28.05.2014
Oyunu Crackleyen Grup: RELOADED
Oyunun Boyutu: 1.43 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

A Story About My Uncle

A Story About My Uncle-turbobit-indir

A Story About My Uncle

A Story About My Uncle

A Story About My Uncle

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İşlemci: Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2, or equal at 1.6GHz veya daha üstü
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Shader Model 3.0 destekli kart
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 2 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

A Story About My Uncle Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Klasik reloaded kurulu yapıyoruz. Yani buy it gibisinden bir uyarı çıkıyor, evet diyip geçiyoruz ve sonra her şeye next. Daha resmi bir ifadeyle: Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz iso dosyasının içerisinde bulunan crack klasörüne girin ve binaries klasörünü kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\A Story About My Uncle” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.(yanlış yere yapıştırmadığınızdan emin misiniz?)

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara