Sağlam Oyun ☰ Menü
Aksiyon Oyun İndir Seri Oyunlar Strateji Oyunları Tavsiye Ettiklerimiz Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

RIOT – Civil Unrest Full İndir-Torrent-PC

RIOT – Civil Unrest, oyuncuları dünyanın sert çatışmalarının tam ortasına koyan, uzun süredir çıkması beklenen gerçek zamanlı bir isyan simülatörüdür. Seferler şunları içerir: Indignados (İspanya), Arap Baharı (Mısır), Keratea (Yunanistan) ve NoTAV (İtalya). 17 adet tekli senaryonun içerisinde Roma, Oakland, Paris, Londra ve Ukrayna bulunmaktadır.

Aksiyon Oyun İndir Seri Oyunlar Strateji Oyunları Tavsiye Ettiklerimiz Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

RIOT – Civil Unrest Full İndir-Torrent-PC

RIOT – Civil Unrest, oyuncuları dünyanın sert çatışmalarının tam ortasına koyan, uzun süredir çıkması beklenen gerçek zamanlı bir isyan simülatörüdür. Seferler şunları içerir: Indignados (İspanya), Arap Baharı (Mısır), Keratea (Yunanistan) ve NoTAV (İtalya). 17 adet tekli senaryonun içerisinde Roma, Oakland, Paris, Londra ve Ukrayna bulunmaktadır.

Aksiyon Oyun İndir Platform Oyunları Strateji Oyunları Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

Ghost of a Tale Full İndir-Torrent-PC

Sevimli bir farenin başından geçen esrarengiz olaylara şahitlik edecek ve ona doğru yolu göstereceksiniz. Bu yolda karşınıza çıkacak olan tehlikeli varlıklarla mücadele etmeniz gerektiğini unutmayın. Tatlı ve fantastik bir dünyası olan Ghost of a Tale isimli bu oyun henüz yeni çıkış yapmış olmasına rağmen yoğun ilgi gören oyunların başında yer almıştır. İyi eğlenceler dileriz.

Aksiyon Korku Oyun İndir Simülasyon Oyunlar Strateji Oyunları Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

MOMO.EXE Full İndir-PC

Ülkemizde olmak üzere dünya çapında popüler olan momonun bir bilgisayar oyununa uyarlanmış hali oyunda gerçekte olduğu gibi whatsapp uygulaması üzerinden momo isimli şahıs size korkunç-ürpertici mesajlar atıyor sizde ona cevap veriyorsunuz ama bununla bitmiyor momo evinizi basıyor yani hem whatsapp tan konuşurken bir yan dan ise evi kontrol etmelisiniz aksi taktirde siz sıcak ve rahat yatağınızda uzanırken bir anda ÜZERİNİZDE MOMOYU GÖREBİLİRSİNİZ!! :D

Oyun İndir Seri Oyunlar Simülasyon Oyunlar Strateji Oyunları Tavsiye Ettiklerimiz Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

Construction Simulator 2 Full İndir-Torrent-PC

Construction Simulator 2 US Pocket Edition Full İndir v1.0.0.51, Mobil platformun en sevilen oyunlarından biri olan Construction Simulator 2 oyunu şimdi de PC platformu için sunuldu. 40’ın üzerinde aracın ve inşaat makinesinin yer aldığı bu oyunda kendi inşaat şirketinizi kuracak ve çeşitli inşaat görevlerini üstlenerek kendinizi geliştireceksiniz.

Aksiyon Oyun İndir Strateji Oyunları Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

Breathedge Full İndir-Torrent-PC

Breathedge Full İndir, Ölmüş olan büyükbabanızın küllerini galaktik bir cenaze töreni ile taçlandıracak olan basit bir adam rolünü üstleneceğiniz Breathedge oyununda kendinizi hiç beklemediğiniz bir komplonun içerisinde bulacak ve yıldızlararası bir çöplükte hayatta kalmak için elinizden geleni yapacaksınız.

Oyun İndir Platform Oyunları Strateji Oyunları Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

Getting Over It with Bennett Foddy Full İndir-Torrent-PC

Elinizde bulunan balyoz ile birlikte hedefinize doğru ilerlemeniz gerekiyor. Elinizdeki malzemeyi bazen askı olarak bazense kendinize destek malzemesi olarak kullanacaksınız. Basit görünen bu oyun sizi ciddi derecede yoracak. İyi eğlenceler dileriz.

Aksiyon Korku Oyun İndir Seri Oyunlar Strateji Oyunları Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

Condemned: Criminal Origins Full İndir-Torrent-PC

Sıradan bir insanın zihnini bir seri katile dönüştüren nedir? Seri Suçlar Birimi’ne atanan Ajan Ethan Thomas, bu soruyu cevaplamalı ve toplumun en kötüsünü adalete teslim etmelidir. Çözme oranı büronun en iyisi … belki de çok iyi. Büyüyen seri katiller listesini araştırırken Ajan Thomas, toplumun geride bıraktığı şeylerin bedenlerini ve ruhlarını büktüğü sonucuna varıyor.

Aksiyon Oyun İndir Tavsiye Ettiklerimiz Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

Astroneer Full İndir-Torrent-PC

Uzak dünyaları keşfetmek için büyük bir yolculuğa çıkacak ve oldukça zorlu ortamlarda hayatınızı tehlikeye atarak 25. yüzyılın altın rüyasını gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Keşfetmiş olduğunuz gezegenlerde araziyi şekillendirmeye çalışacak ve çeşitli gezegenlerden ve uydularından değerli kaynaklar elde etmeye çalışacaksınız.

Aksiyon Oyun İndir Seri Oyunlar Spor-Yarış Oyunları Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

Fast Beat Loop Racer Gt Full İndir-Torrent-PC

Birbirinden farklı yarış alanları ile dikkat çekici atmosfer sunan oyunun en önemli özelliği araçların sahip olduğu fonksiyonel seçeneklerdir. Aracınızla lider olmak için hamle yapabilirsiniz. Şehir içinde yarış yaptığınız sırada rakipleriniz sizi geçebilir. Çünkü şehir içi atmosferinde karşınıza çıkabilecek engeller bir hayli fazladır. İyi eğlenceler dileriz.

Aksiyon Oyun İndir Seri Oyunlar Strateji Oyunları Yeni Çıkan Oyunlar

Starpoint Gemini Warlords: Endpoint Full İndir-Torrent-PC

• Beklenmedik yeni İkiz Gemisi yolunu izleyen yepyeni bir hikayeyi yaşayın; • Her bir gemide dikkat çeken güç kenarına sahip tüm gemi sınıflarını kapsayan 8 adet yeni gemi tasarımı; • Hikayeyle ilgili birçok yeni ilginç karakter; • Önünüzdeki zorluklara nasıl yaklaşmak istediğinizi seçebileceğiniz Hikaye öyküsü; • Bazı hikaye görevlerini kabul ederken çoklu seçimler sonucunda artan tekrarlanabilirlik; • Oyuncuların artık sadece gezegenlerde kararlı bir şekilde grev yapabildikleri ve son gezegen fethedildiğinde tüm düşman bölgesini otomatik olarak ele geçirebilecekleri modifiye edilmiş gezegensel saldırı.

Aksiyon Oyun İndir Seri Oyunlar Tavsiye Ettiklerimiz Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

Dark Souls:Remastered Full İndir-Torrent-PC

Ateş zuhur etti. Her şeyin başladığı, kendi türünün öncüsü, büyük beğeni toplayan oyunu yeniden keşfet. Özenle yeniden düzenlenmiş oyunda, 60 fps hızda, en ince detaylara kadar muhteşem bir görsellikte Lordan’a geri dön. Dark Souls Remastered içeriğinde ana oyun ile Artorias of the Abyss DLC’si bulunuyor.

Mini-oyun Oyun İndir Simülasyon Oyunlar Strateji Oyunları

RPGolf Full İndir-PC

RPGolf İndir v1.2.2, Eski zamanlarda oldukça güzel bir krallık olan bir arazide halk gece ve gündüz olmaksızın eğlenmekte ve neşeli dakikalar geçirmekteydi. Araziye canavarların inmesi ile halkın huzuru bir anda kaçtı ve kimse artık eğlenemez hale geldi. Genç bir kızı yönlendireceğiniz bu oyunda araziyi kurtarmak için golf sopası ile canavarları alt edecek ve dokuz zorlu bölümü başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışacaksınız.

Aksiyon Oyun İndir Seri Oyunlar Torrent Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

The Coma Recut Full İndir-Türkçe-Torrent-PC

Lisedeki öğrencilerden Youngho’nun kontrolü sizin elinizde. Okuldayken uyuya kalır ve gece vakti birtakım seslere uyanırsınız. Okulda sizden başka birilerinin olduğu farkeder etmez okuldan kaçmaya çalışacak, katilin sizi bulmaması için dolaba saklanacaksınız.

Aksiyon Oyun İndir Strateji Oyunları Yeni Çıkan Oyunlar

MachiaVillain Full İndir-PC

MachiaVillain İndir, Kendinize bir malikane kuracağınız MachiaVillain oyununda baltalı katillerin, çılgın bilim adamlarının ve kaçakçıların bulunduğu bir malikane oluşturacak ve çeşitli tuzaklar yerleştirerek kurbanlarınızı avlamaya çıkacaksınız. Sürekli malikanenizi geliştirerek kendinize avlayacak daha çok kurban elde edecek ve kötülüğün kazanması için mücadele edeceksiniz.

Aksiyon Mini-oyun Oyun İndir Yeni Çıkan Oyunlar

The Mercury Man Full İndir-PC

The Mercury Man İndir, 2315 yıllarını konu alan harika bir bilim kurgu hikayesine sahip olan The Mercury Man oyununda bilinmeyen bir hastalığa yakalanan insanların kanları civa ile değiştirilince başta oldukça başarılı gözüken deney sonradan çeşitli problemleri ortaya çıkardı ve insanlık iki bölgeye ayrılan gezegende korkunç yaratıklara dönüşmeye başladı. Siz bir avcı olarak bu yaratıklara karşı mücadele edecek ve aksiyon dolu hikayenin tadını doya doya çıkaracaksınız.


×

Bir Şeyler Ara