3.Yıl Dönümü Sebebiyle Üç Köklü Yenilik!Mağlum sitemiz kurulalı ve sizlerle olalı 3 yıl oldu. 3 yıldır bizimle olan arkadaşlarımız, dostlarımız ve sağlam oyun severlere ayrıca teşekkürü bir borç biliriz.

Açıldığımız günden bu yana siteye denemeden eklediğimiz bir tek oyun dahi olmadı. Yorumlarda da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık, oluyoruz.

Ama yıllar geçiyor, teknoloji gelişiyor, yenilik şart dedik ve napabiliriz diye düşündük. Yaptığımız yeniliklerin herkese hitap etmesi önemliydi bizim için.

Bizde bu yazıyı okuyan herkesi sevindirecek 3 yenilik yaptık. 🙂

SAGLAMOYUN 3.YIL DÖNÜMÜ SEBEBİYLE KÖKLÜ ÜÇ YENİLİK YAPTI!

1-) TURBOBİTİN YANI SIRA, ARTIK LİNKLER TEK TIKLAMAYLA, BEDAVA İNDİRİLEBİLİR, BULUT SUNUCULARDAN DA SUNULACAKTIR.

YANİ TIKLA İNSİN!

2-) HER YAYINDA AYRICA OYUNUN CRACK İNDİRME LİNKİ SUNULACAKTIR.

3-) SOHBET BÖLÜMÜ AÇILACAKTIR.

BAZI KONULARDA ANLAYIŞ GÖSTERMENİZİ BEKLİYORUZ, ŞÖYLE Kİ:

-Bu alternatif linkler sık sık silinebilir, maalesef bu linkleri yenileyemeyeceğiz. Zira bu çok zaman alıcı. Bunu yaparsak diğer işlere zaman ayıramayız. Turbobit linkler yenilenmeye devam edecektir.(Yüklenen dosyanın buluttan silinme ihtimali %90 ise turbobitten silinme ihtimali %30’dur, her şeyi bulut yapalım ne gerek var turbobite demek ile merkez bankası bol bol para bassın herkese dağıtsın kimse yokluk çekmesin demek aynı mantıktır.[Şu videoyu hatırlattı bu bize 🙂 ])

-Bu tarihten sonraki tüm yayınlarda alternatif direkt indirilebilir bulut linkler sunulacaktır. Sağlam Oyun bazı yayınlarda alternatif link sunmayabilir, bu nadiren olur ve muhtemelen dosya 40-50 GB’ın üzerindedir.

-En az 2 alternatif direk indirilebilir link sunacağız, bunlardan ilki link kısaltma servisleriyle(bc.vc gibi) sunulacak.

-Geçmişteki yayınlar(06.06.2015’den öncekiler) alternatifle sunulmayacaktır, lütfen bizden bunu istemeyin.

-Ayrıca artık her yayında “sadece crack” indirebileceğiniz yine direk indirilebilir link sunulacağız. Yani her oyunun cracki kendi yayınında ayrıca yayınlanacak.

-Diğer bir yenilikse 7/24 sohbet edebileceğiniz, fikir alışverişinde bulunup tavsiye-yardım alabileceğiniz sade bir sohbet kutusu. ( Sohbet kutusuna erişim için TIKLAYIN)

Bizle kalın, özentilerimizden sakının 🙂

Keyifli Oyunlar

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Running With Rifles Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (14 yorum)
×

Bir Şeyler Ara